Hráč Merc Elite?
Přihlas se a vyzvedni si exkluzivní předmět pro naši nadcházející hitovku!

Merc Elite jde offline!

Pozor, žoldáci,

Po pečlivém vyhodnocování statistik hry Merc Elite v minulém roce jsme se rozhodli ukončit hostování této hry a soustředit se na novou hru formátu MOBA, na jejímž vývoji už nějakou dobu usilovně pracujeme.

Během tohoto procesu jsme se toho hodně naučili, a to jak ze samotného vývoje hry, tak z provozování její otevřené beta-verze a vašich neocenitelných komentářů.

Rádi bychom vám poděkovali za čas, který jste věnovali testování hry, hlášení chyb a diskutování o hře na našem fóru.

Doufáme, že nás budete doprovázet i naší další cestě, která směřuje k nové a vylepšené MOBA hře, při jejímž vývoji si bereme k srdci vaše komentáře.

Nemusíte se bát – vaše věrnost nezůstane bez odměny!

S radostí oznamujeme, že všichni hráči, kteří se účastnili beta-testu hry Merc Elite, obdrží EXKLUZIVNÍ skin pro naši novou MOBA hru, který bude dostupný pouze vám – beta testerům hry Merc Elite.

Zůstaňte s námi a těšte se na další informace o vyvíjené MOBA hře – budete mezi prvními, koho budeme informovat o našem pokroku!

Váš Merc Elite tým

Konec hostování Merc Elite – časté dotazy

Jak dlouho zůstane hra přístupná?

Herní servery, jakož i fórum a veškeré stránky související s hrou, budou odstaveny v Čtvrtku, 21. srpna v 14:00 CEST (UCT+2). Po tomto datu již bohužel servery nebudou přístupné.

Mohou se hráči stále registrovat?

Až do výše uvedeného data a času budete moci hrát beta-verzi hry bez omezení jako doposud.

Co se stane s mým starým účtem?

Jelikož vyvíjíme zcela novou MOBA hru, účty vytvořené ve hře Merc Elite nebudou v nové hře použitelné. Každý hráč Merc Elite však bude mít možnost získat exkluzivní skin použitelný v naší nové MOBA hře. Po odstavení serverů dne 21. srpna navštivte stránky www.mercelite.com a vyzvedněte si voucher-kód pro nový skin.

Jako hráč jsem do hry investoval(a) skutečné peníze. Dostanu náhradu?

Ano! Všichni hráči, kteří do hry Merc Elite investovali peníze, obdrží náhradu. Náhrada se vztahuje na veškeré transakce provedené ve hře Merc Elite a bude mít formu voucher-kódů, které bude možné směnit na herní měnu v libovolné hře od Bigpointu včetně naší nové MOBA hry, která je momentálně ve vývoji. Voucher-kódy budou mít platnost do 28. února 2015.

Kde si mohu vyzvednout svůj voucher-kód?

Svůj voucher-kód si můžete vyzvednout po přihlášení a odeslání žádosti o náhradu na stránkách www.mercelite.com/refund – ujistěte se prosím, že je vaše e-mailová adresa aktuální. Jakmile naše zákaznická podpora ověří váš účet ve hře Merc Elite, obdržíte odpověď obsahující váš voucher-kód.

Účastnil(a) jsem se beta-testu Merc Elite – dostanu za to něco, až vyjde nová MOBA hra?

Ano! Všichni účastníci beta-testu Merc Elite obdrží exkluzivní beta-skin pro naši nadcházející MOBA hru. Jednoduše navštivte stránky www.mercelite.com po plánovaném odstavení herních serverů v úterý 21. srpna a vyzvedněte si voucher-kód pro svůj skin.