Sleduj nás na:
Vítá tě
Merc Elite Beta
 
Po odeslání svého beta klíče si založ nový herní účet
Potřebuješ beta klíč?
Vyžádej si pozvánku registrací zde:
 
 
 
Herní prvky

Videoukázka herních funkcí

Seznam se s funkcemi hry Merc Elite
 

Realistické zorné pole
Linie přímé viditelnosti jsou vypočítávány v reálném čase. Hráči tak mohou efektivně využívat překážek, ať už pro přepady, obchvaty nebo úniky.

Z krytu do krytu
Krytí je klíčem k vítězství. Jelikož účinnost krytu závisí na směru střelby, zaujetí správné pozice je naprosto klíčové. Nemyslete si však, že si vystačíte s pouhým dřepěním v krytu, neboť chytří nepřátele vás mohou obejít a vpadnout vám do týlu. Proto využívejte terénu a zůstaňte v pohybu! Mějte také na paměti, že kryt vás ochrání před palbou ze střelných zbraní, ale schopnosti jako granáty mohou být snadno zacíleny na oblast za krytem a zasáhnout vás plnou silou.

Ovládání přímé střelby
Hráč zahájí střelbu umístěním kurzoru myši na požadovanou pozici a levým kliknutím na mapu. Tato funkce je zárukou dynamické akce a umožňuje hráčům přímo kontrolovat události na bojišti.

Režim Dominance
Obsaď více kontrolních bodů než nepřátelský tým a postupně snižuj jeho zásobu kupónů. Režim Dominance zaujme především taktickým elementem a zaručuje dynamickou a napínavou akci.

Výhoda vyšší pozice
Důležitou součástí vítězné strategie vyhledávání vyvýšených pozic. Výše postavené jednotky nejsou z nižších pozic viditelné, dokud nezačnou střílet, což jim poskytuje moment překvapení při přepadech. Kromě toho jednotky na vyšších pozicích utrpí útoky zdola nižší poškození.