Sleduj nás na:
Vítá tě
Merc Elite Beta
 
Po odeslání svého beta klíče si založ nový herní účet
Potřebuješ beta klíč?
Vyžádej si pozvánku registrací zde:
 
 
 
Stručný popis
Merc Elite je vojenská hra formátu MOBA zasazená do blízké budoucnosti, éry guerillových válek vedených žoldáky na výplatních páskách chamtivých megakorporací. Jedinečný systém přímé palby založený na realistickém využití překážek vnáší do adrenalinových multiplayerových bitev nový taktický rozměr a jistě uspokojí i ty nejnáročnější příznivce MOBA her. Detailně propracované arény s nepřeberným množstvím taktických možností jsou zárukou dynamických a napínavých online bitev mezi dvěma týmy pěti hráčů. Získej převahu nad konkurencí odemknutím pokročilých zbraní, nových schopností a výkonnějších žoldáků.

Merc Elite potěší především hráče MOBA her, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, a milovníky akce, ale ani fanoušci jiných žánrů nebudou zklamáni. Merc Elite je bezplatná vojenská hra využívající systém schopností, jejíž monetizační model nabízí možnosti urychlení herního pokroku a získání jedinečného vybavení. Hra využívá technologie Unity Web Player, tudíž nevyžaduje stažení herního klienta. Dokud si ji nezahrajete, neuvěříte, že by hra běžící v internetovém prohlížeči mohla vypadat tak pěkně!
Úvod
Je pět minut po dvanácté a svět se zmítá v plamenech.

Z doutnajících trosek padlých mocností povstává pětice korporací s ambicemi vládnout bezprávní a rozčarované společnosti. Jedna za druhou se světové vlády hroutí, neschopny konkurovat bohatství a moci těchto konglomerátů.

Za nedlouho moc korporací přesahuje hranice celých států, ale s rostoucím vlivem roste také potřeba nové výdobytky bránit. Odpovědí na tuto potřebu se stávají armády bývalých světových mocností, jejichž příslušníci jsou nuceni hledat nové chlebodárce. Korporace tak mají k dispozici takřka nevyčerpatelnou zásobu lidí s těmi správnými schopnostmi a mohou si vybírat ty nejlepší. Brzy zjistí, že většina úkolů může být splněna lépe, levněji a efektivněji nasazením menšího týmu vysoce trénovaných a dobře vyzbrojených mužů. Začíná éra žoldáckých válek.

Pětice konglomerátů představuje jediný zdroj jakés takés stability v nejistém světě, v němž jsou lidé zvyklí chodit se svěšenou hlavou a spokojují se s iluzí svobody a bezpečí života v korporátních městech. Každá z pěti mega-korporací vyrábí a prodává produkty pro úzkou zákaznickou klientelu a společně pokrývají téměř všechny segmenty světových trhů, ale neustále se objevují nové menší společnosti odhodlané urvat pro sebe podíl z koláče moci, nebo dokonce nahradit někoho z velké pětky.

Když potřebují korporátní klienti pomoci s „agresivním obchodním jednáním“ nebo se „snížením nasycení trhu“, ale nechtějí si sami špinit ruce, obracejí se na služby profesionálních žoldáckých agentur, které zažívají následkem globální demobilizace bezprecedentní boom. Tyto agentury zaměstnávají především bývalé příslušníky ozbrojených jednotek všech možných armád světa, kteří se nezastaví před ničím. Jejich zaměstnavatelé na nich nešetří, a tak si mohou dovolit to nejmodernější vybavení a nejlepší výcvik. Jsou těmi nejlepšími žoldáky, jaké si lze za peníze najmout – elitou.